Лендинг пейдж

Лендинг пейдж – ефективний ресурс для сучасного бізнесу

Починаєте свій шлях у бізнесі й хочете ефективно представити його в інтернеті? Тоді варіант landing page – те, що вам потрібно. Це цільова посадкова сторінка, яка містить лаконічну базову інформацію про вашу компанію або послуги. Такий інтернет-ресурс спонукає потенційного клієнта зробити замовлення, оформити розсилку або записатися на прийом (в залежності від того, що конкретно ви пропонуєте).

Крім невеликих компаній або приватних підприємців, лендинги можуть бути цікавими для великих підприємств, які хочуть окремо «розкрутити» будь-який продукт або нову серію товару. Лендинг пейдж у такому випадку дозволяє зробити вигідний акцент, щоб рекламований об’єкт не губився на масштабному сайті самої компанії. Одним словом, посадкова сторінка може бути актуальна в безлічі випадків.

Відмінні риси лендингу

Що ж відрізняє landing page від стандартного сайту? Насамперед:

  • компактне, блокове розміщення інформації в рамках однієї сторінки;
  • розумна лаконічність і орієнтованість на результат – інформаційні блоки розміщуються таким чином, щоб спонукати клієнта після ознайомлення відразу оформити замовлення або почати співпрацю;
  • стильний і доречний мінімалізм у дизайні, що дозволяє вигідно акцентувати ту пропозицію, для популяризації якої розроблений лендинг.

У цьому контексті неможливо відповісти на питання, що краще – стандартний сайт чи лендинг. Обидва інструменти актуальні й дієві, але у них різні завдання. Якщо ви обмежені в бюджеті і не потребуєте масштабної репрезентації інформації про свою компанію, landing page – саме те, що потрібно. Це відмінний варіант для приватного майстра манікюру, контент-менеджера, психолога, юриста, перекладача і будь-якого іншого фахівця, який орієнтований на послуги і не потребує інтернет-магазину або великого корпоративного сайту. Також лендинги ефективні для продажу нових модифікацій обладнання, навчальних курсів, запису на майстер-класи.

Наші переваги

Якщо ви хочете замовити якісний лендинг, команда професіоналів компанії A&A готова запропонувати свої послуги. У процесі співпраці ми забезпечуємо клієнтам такі переваги, як:

  • індивідуальний підхід з урахуванням сфери бізнесу, для якої потрібен лендинг;
  • лояльність цінової політики;
  • створення лендингу, який буде відповідати актуальним IT-трендам і якісно працювати на вас.

Бажаєте мати ефективний та компактний інтернет-ресурс? Можливість замовити лендинг пейдж від A&A – відмінне рішення.

mail mobile telegram messenger