Месенджер-бот

Месенджер-бот – можливість зробити бізнес більш ефективним

Сучасні інформаційні технології дають багато нових можливостей для бізнесу. Перш за все, це стосується тих процесів, які не вимагають людської участі і можуть бути переведені в автоматизований режим. Одним з інструментів, що сприяють цьому завданню, є месенджер-боти. Компанія A&A спеціалізується на розробці месенджер-ботів. Пропонуємо вашій увазі ознайомитися з тими напрямками в роботі бізнесу, де месенджер-боти здатні допомогти.

Які проблеми вирішують месенджер-боти

Замовити розробку чат-бота – відмінне рішення для оптимізації таких завдань бізнесу:

  • Цілодобового зв’язку з клієнтом. Месенджер-бот дозволяє приймати клієнтські заявки в режимі 24 на 7. Це дає вашому бізнесу можливість не пропускати замовлення, які клієнт хотів би оформити вже, не чекаючи стандартного робочого часу.
  • Оптимізації виконання простих завдань, що повторюються. Багато компаній вже встигли прийти до висновку, що для виконання таких завдань не варто використовувати працю своїх професіоналів. Якщо у месенджер-бота виникне проблема з відповіддю на питання клієнта, він перенаправить зв’язок до живої людини.
  • Зручність комунікації. Іноді клієнт хоче отримати відповідь на просте запитання вже, не чекаючи зв’язку з консультантом. Для таких завдань чат-боти є ідеальним рішенням.

Для відповідей на нескладні однотипні питання і справді немає сенсу задіювати людську працю. Боти, які взаємодіють з клієнтами в месенджерах, здатні забезпечити та підтримати цей напрямок сучасного бізнесу.

Наші переваги

Фахівці компанії A & A пропонують своїм замовникам актуальні в наш час IT-послуги. Це стосується, в тому числі, і створення програм-роботів для месенджерів. Якщо вас цікавить така можливість, звертайтеся. В процесі співпраці ми забезпечимо:

  • індивідуальний підхід та уважність до ваших побажань;
  • лояльність цін;
  • розумну оперативність у роботі.

Наші послуги допоможуть вашому бізнесу функціонувати ще ефективніше!

mail mobile telegram messenger