Розробка мобільних додатків

Мобільний додаток у наш час є одним з найбільш популярних IT-продуктів. Такі додатки користуються великим попитом, оскільки дають можливість оптимізувати роботу бізнесу, зробивши її більш ефективною. Якісний додаток є запорукою залучення нових клієнтів. Тож недивно, що такі інструменти мають високу затребуваність.

Компанія A&A пропонує своїм клієнтам розробку високоякісних мобільних додатків. Ми володіємо великим досвідом в цьому сегменті діяльності, тому можемо забезпечити високоякісні послуги та широкий асортимент IT-інструментів з даної категорії. Якщо ви не можете визначитися з тим, який саме формат мобільного додатка буде для вас оптимальним, наші фахівці знайдуть що порадити, виходячи з почутих побажань. А поки пропонуємо ознайомитися з тим спектром можливостей, які ми пропонуємо.

Широкий вибір мобільних додатків

Популярними варіантами мобільних додатків є:

 • Реферальні додатки. Їх також називають партнерськими. За допомогою цього інструменту забезпечується технічна можливість купити товари або замовити послуги компанії. Вона ж, у свою чергу, пропонує клієнту певну винагороду за здійснену операцію. Це може бути подарунок або знижка. Так підприємство збільшує обсяги замовлень, а клієнти виграють за рахунок економії або бонусів.
 • Інформаційний додаток. Так ще називають дубляжі основних сайтів, які розробляються для того, щоб клієнтам було легше взаємодіяти з сайтом компанії за допомогою мобільного пристрою.
 • Бонусний додаток. IT-інструменти цього типу дають можливість зручно реалізувати програми лояльності. Клієнт отримує за допомогою такого додатка бонуси (вони можуть бути за покупку або з приводу свята). Це мотивує його до подальших замовлень ваших товарів чи послуг.
 • CRM/ERP системи. Вони спрямовані на автоматизацію внутрішньої роботи компанії та взаємодії з клієнтами. Мобільні варіанти містять ті самі опції, що і десктопні. Просто вони адаптовані до використання на смартфонах.
 • Сканери ШК/БК. Вони передбачені для інтеграції з CRM/ERP системами.
 • Мобільні версії інтернет-магазинів. Спрямовані на збільшення обсягу замовлень за рахунок того, що клієнти зможуть купувати товари не тільки сидячи за комп’ютером, але і за посередництвом смартфонів.
 • Каталогізатори. Такі додатки розробляються, щоб з їх допомогою сортувати і впорядковувати дані, файли різного формату, місця на карті і т.п. Сприяють економії часу користувача.
 • Дубляжі веб-додатків. Вони доповнюють основні сайти, але розрізняються з ними за функціями.
 • Месенджери. Ці додатки створюються спеціально для мобільних пристроїв, щоб забезпечити користувачам можливість миттєвого обміну повідомленнями, дзвінками, відеозв’язком.
 • Мобільні портали. Це складні за своєю структурою додатки, в яких об’єднані відразу кілька функцій. Наприклад, їх складовими елементами можуть бути: служба клієнтської підтримки, розділи новин та інформації, чат.

У команди фахівців компанії А&A ви можете замовити будь-який мобільний додаток із запропонованого списку.

Наші переваги

Замовляючи у нас розробку мобільних додатків, ви отримуєте такі переваги, як:

 • високий професіоналізм і розуміння сучасних трендів галузі IT, за рахунок чого розроблювані нами інструменти ефективно працюють на клієнтів;
 • достатній досвід, щоб підказати, який саме додаток буде оптимальним у вашому випадку;
 • розумна оперативність у роботі та лояльність цін.

Звертайтеся. І ми залучимо всі свої необхідні професійні знання, щоб ваш бізнес почав працювати ще більш ефективно.

mail mobile telegram messenger