Розробка веб-додатків: професійно та якісно

Веб-додатки – категорія IT-продуктів, які є ефективними помічниками сучасного бізнесу. Компанія A&A пропонує професійну розробку різних веб-додатків – у залежності від потреб та специфіки вашого бізнесу, а також – бюджету. Наші фахівці займаються створенням найрізноманітніших IT-інструментів з цієї категорії – починаючи з невеликих сайтів і закінчуючи ресурсами інтернет-магазинів. Нижче представлений перелік веб-додатків, які можна замовити у нас.

Лендинг пейдж

Лендинг – сайт, який складається лише з однієї сторінки та може бути цікавий відразу декільком категоріям клієнтів:

  • тим, хто починає свій шлях у бізнесі та володіє обмеженим бюджетом;
  • приватним підприємцям, які працюють у сфері послуг;
  • великим фірмам, які хочуть зробити акцент на конкретну категорію товару – наприклад, прорекламувати нову лінійку продукції;
  • фахівцям і компаніям, що пропонують навчальні продукти (майстер-класи, навчальні курси, семінари) – у цьому випадку лендинг може стати відправною точкою для реєстрації клієнтів.

Таким чином, landing page є ефективним і бюджетним рішенням безлічі завдань, які стоять перед сучасним бізнесом.

Корпоративний портал

Такий портал – прекрасне рішення для компаній, що прагнуть до розширення клієнтської бази. Відвідувачі сайту будуть бачити всю значиму інформацію про ваше підприємство – історію, короткі резюме топових фахівців, перелік послуг, новини та ін. Зміст модифікується в залежності від потреб компанії.

Новинний портал

Новинні портали – вигідний вибір для медійних компаній, органів місцевого самоврядування та інших суб’єктів інформаційної діяльності, робота яких пов’язана з регулярним моніторингом інформації та її висвітленням. Подібні сайти відрізняються складною структурою і навігацією. Але для наших фахівців їх створення – не проблема.

Сайт-візитка

Сайти, розроблені в форматі «візиток», є гарною можливістю для презентації компанії в інтернеті. Вони складаються з 1-3 сторінок і можуть бути оптимальні для невеликих компаній, а також приватних підприємців і профільних фахівців. Подібний сайт – гарне рішення для лікарів, приватних викладачів, перукарів і майстрів манікюру, а також інших самозайнятих професіоналів.

Інтернет-магазин

В інтернет-магазинах, як правило, мають потребу компанії, які продають свої товари в онлайн-режимі. Цей IT-інструмент – чудовий майданчик для презентації продукції та надання можливості її замовлення через інтернет. Наші фахівці розроблять для вас якісний інтернет-магазин з такими перевагами, як:

  • зручна структура;
  • ефективні фільтри для пошуку необхідних товарів;
  • можливість швидко і комфортно оформити замовлення в онлайн-режимі.

Такий магазин буде вашим відмінним помічником у веденні бізнесу.

Інтернет-каталог

Мета інтернет-каталогу – рекламна і ознайомча. Ваші клієнти зможуть ознайомитися з тим широким спектром товарів і послуг, які пропонує компанія. Перевага якісного онлайн-каталогу – його презентабельність. Клієнтам буде приємно дивитися на товари або описи послуг, які стильно та інформативно подані.

Маркетплейс

Маркетплейси є платформами електронної комерції. Вони призначені для розміщення інформації про продукт (послугу або товар) третіх осіб. Оператор маркетплейса обробляє торгові операції, пов’язані з цією діяльністю. Принцип функціонування таких майданчиків дає можливість декільком рітейлерам пропонувати той самий продукт, встановлюючи на нього свою ціну.

CRM/ERP система

Ці системи спрямовані на автоматизацію внутрішньої роботи компанії (ERP) і операцій, пов’язаних з обслуговуванням клієнтів (CRM). Вони дають можливість оптимізувати діяльність підприємства та скоротити затрачувані трудові ресурси персоналу.

Наші переваги

Коли ви замовляєте будь-який зі згаданих IT-інструментів, фахівці компанії A&A в процесі виконання вашого замовлення забезпечують:

  • високий професіоналізм;
  • розумні ціни;
  • оперативність у роботі, але не за рахунок зниження якості.

Наші послуги спрямовані на те, щоб ваш бізнес функціонував ще більш ефективно.

mail mobile telegram messenger