CRM / ERP системи

CRM / ERP системи – нові можливості для автоматизації бізнесу

Перехід багатьох бізнес-процесів в автоматизований режим – сучасний IT-тренд, який сприяє розвитку підприємництва і полегшує компаніям їх роботу. CRM і ERP системи – програмне забезпечення, яке покликане служити згаданій меті. Пропонуємо вашій увазі інформацію про особливості цих систем, їх функції та відмінності.

ERP системи

Абревіатура ERP походить від Enterprise Resource Planning, що означає «управління ресурсами підприємства». Така система, по суті, є масштабною базою даних, яка поєднує роботу всіх ключових підрозділів компанії, а саме:

  • бухгалтерії;
  • відділу закупівель;
  • відділу кадрів та ін.

Відомості, які містить система, дають можливість у простому та автоматизованому режимі виконувати чимало завдань, актуальних для діяльності підприємства. Наприклад:

  • планування обсягів сировини, що закуповується;
  • план набору працівників;
  • реалізація актуальних проектів, пов’язаних з удосконаленням обладнання;
  • інші заходи, які потрібні, щоб компанія злагоджено і ефективно функціонувала.

Як бачите, подібні системи здатні відчутно допомогти в роботі сучасних компаній.

CRM системи

Розглядаючи усі нюанси, пов’язані з функціонуванням CRM систем, варто також почати з розгляду їх абревіатури. Вона походить від словосполучення Customer Relations Management і означає «управління відносинами з клієнтами». Такі системи, за принципом свого функціонування, являються повноцінними інформаційними системами, що дозволяють своєчасно проводити операції, пов’язані із взаємодією з клієнтами. Цей цикл операцій охоплює всі необхідні етапи комунікації – починаючи зі знайомства клієнта з компанією і закінчуючи комерційною пропозицією.

Розробка CRM і ERP систем є важливим напрямком діяльності компанії A&A. Наші фахівці мають великий досвід у розробці програмного забезпечення даного типу. Тому вони розроблять якісні автоматизовані системи з урахуванням специфіки вашого бізнесу.

mail mobile telegram messenger